Mesaj

Kurumsal

Hakkımızda

Firmamızın ana faaliyet konusu doğal taş traverten’dir. Firmamız 2010 yılında faaliyetine başlamış çok kısa sürede de başarıya ulaşmıştır. Traverten ocaklardan çıkartılıp, fabrikamızda birçok üretim işleminden geçip dünyanın dört bir yanına ihracat yapılmaktadır.

Misyonumuz

Bu ihracatı yapılan taşlarımız Yeşildere ve Taşkale beldelerinin doğal taş rezervleridir. Biz bu yöremizin taşlarını dünyanın her bir ülkesine tanıtmanın sorumluluğunu, firmamızın misyonu olarak kabul etmiş bulunmaktayız.

VizyonumuzKısa süre içerisinde yöremizin bu taşlarını İngiltere’de iş merkezlerinde, Amerika’da evlerde, Fransa’da bahçelerde kullanmaya başlatmış bulunmaktayız.
10.000 m2  açık alan 2.500 m2  kapalı alanı ile faaliyette bulunan ÖZCAN MERMER Ereğli yolu üzeri 10. km. de bulunmaktadır. Yatırımlarını gün geçtikçe daha da büyüterek sektörde lider olma yolunda ilerlemektedir.

DeğerlerimizFabrikamız son teknoloji makinelerle  donatılmış olup kendi ocağının taşı olan Light ve Extra Light traverten işlemektedir. Fabrikamızın yıllık üretimi 500.000 m2’dir ve bu rakamları yeni yatırımlarla daha da büyütme hedefindeyiz…